Maslak Mah. Aos 55 Sok. B Blok Apt no:4/542 SARIYER/İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 537 543 66 33

TRESPA® METEON®

Erfer > TRESPA® METEON®

TRESPA® METEON® – ZENGİN ESTETİK, KALICI KALİTE

1960’DAN BU YANA, TRESPA DÜNYANIN  HER YERİNDEN MİMARLARI KALİTELİ ÜRÜNLERLE BULUŞTURMAKTADIR.TRESPA® METEON®, UZUN ÖMÜRLÜ ÖZEL ÜRÜNLERDİR.

Trespa® Meteon®, cephe kaplaması, balkon panelleri, güneşlikler, balkon altı yüzeyleri ve diğer zorlu dış kaplama uygulamaları için tasarlanmıştır. Sunulan çok çeşitli seçenekler sayesinde neredeyse her mimari çözüme mükemmel derecede  yumludur. Çok çeşitli yenilikçi yüzeyler ve çarpıcı efektler, özel ve standart renkler, soyut çeşitlemeler, doğal görünüm ve renklerle oynamanıza izin verir.

SONSUZ RENKLER
TÜM ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN RENK KOMBİNASYONLARI SUNAR.

DOĞAL DOKUNUŞ
DOĞAL GÖRÜNÜŞ VE DAYANIKLI FİZİKSEL  ÖZELLİKLERİ BİR ARADA…    CANLI RENKLERDEN SOLGUN RENKLERE, AHŞAP GÖRÜNÜMÜDEN TAŞ GÖRÜNÜMÜNE…

SOYUT VARYASYONLAR
CEPHELER İÇİN TAMAMEN YENİ ÜRÜNLER SUNULMUŞTUR. BU ÜRÜNLER TRESPANIN  TAAHHÜT ETTİĞİ ZENGİN ESTETİK  ANLAYIŞINI VURGULAR.

SONSUZ RENKLER

RENKLER, CEPHELERDE BİR HİKAYE ANLATABİLİR, SINIRLARI VE  ACİMLERİ DEĞİŞTİRİLEREK, FARKLI YÜZEYLER YARATILABİLİR,  ÜYÜLEYİCİ RİTİMLER OLUŞTURULABİLİR.

BİR CEPHE KAPLAMASI YAPININ FARKLI BÖLGELERİNDE FARKLI KİMLİKLER YARATMAK, FARKLI  ŞLEVSELLİKLERİ VURGULAMAK YADA BASİTÇE DAHA ÇEKİCİ HALE  GETİRMEK İÇİN KULLANILABİLİR.

TRESPA CEPHELERDE PARLAK VE UZUN ÖMÜRLÜ RENKLİ BİR GÖRÜNÜM SUNAR.

İSTEĞE BAĞLI OLARAK, TRESPA® METEON® ÜRÜNLERİ PROJENİZE ÖZEL OLAN RENKLERDE ÜRETİLEBİLİR.

UNI COLOURS

PROJE RENKLERİ

Meteon® Uni Renkleri için Trespa, projeniz için karar verdiğiniz renklerde paneller oluşturmaktan memnuniyet duyar. Neredeyse her şey mümkün, sadece bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Trespa temsilcinizle iletişime geçin.

DOĞALDOKUNUŞ

TRESPA® METEON® FİZİKSEL DAYANIKLILIĞI DOĞAL BİR GÖRÜNÜMLE BİRLEŞTİRMENİZİ SAĞLAR. HER TÜRLÜ YAPIYA DOĞAL MALZEMELER VE SÜREÇLERDEN İLHAM ALAN GÖRÜNÜMLERLE ANINDA KARAKTER VERİN.

YARATICILIĞINIZI YENİ YOLLARLA AÇIĞA ÇIKARABİLİR VE YARININ DOĞADAN İLHAM ALAN TASARIMLARINI YARATABİLİRSİNİZ.

METEON® WOOD PANELLERİ, ÇAĞDAŞ  TASARIMIN YANI SIRA KLASİK YIPRANMIŞ GÖRÜNÜMLERİ İLE AHŞAP SICAKLIĞINI SUNAR. METEON®NATURALS İLE CANLI YAŞAYAN YÜZEYLERİ VE PATİNA  ASARIMLARINI İSTEDİĞİNİZ YAPIYA YERLEŞTİRİN. BOYUTSUZ TASARIMLAR, DETAYLI VE TAMAMLANMIŞ CEPHELERİ HAYATA
GEÇİRİR.

Trespa kalitesi ile doğal cephe görünümü

WOOD DECORS

NATURALS

DEKORLAR YÜZEYDE PARLAK ÖĞELERE SAHİP

SOYUT VARYASYONLAR

CEPHE KAPLAMALARINDA PAZAR LİDERİ OLAN TRESPA SÜREKLİ KENDİNİ GELİŞTİRİYOR. MALZEMELERDEKİ YENİLİKLER SİZE BUGÜNÜN VE  ARININ CEPHELERİ İÇİN YENİ OLANAKLAR SUNAR. MİMARLAR YENİ SOYUT  FEKTLER VE FARKLI YÜZEY KAPLAMALARI İLE FARKLI TASARIMLAR YAPABİLİRLER.

METEON® METALLICS, TRESPA’NIN GÖRÜNÜME VERDİĞİ ÖNEMİ VURGULAMAKTADIR. FARKLI AÇILARDAN MONTE EDİLDİĞİNDE  ANELLER ARASINDAKİ NÜANSLAR SAYESİNDE BENZERSİZ GÖRÜNÜMLER ORTAYA KOYULABİLİR. METEON® LUMEN, TASARIMLARI IŞIĞIN YANSIMASIYLA  AYATA GEÇİRME FIRSATI SUNAR.

HER YENİLİKÇİ METEON® FOCUS TASARIMI KENDİ İLHAM ÖYKÜSÜNÜ  ARINDIRIR. ÜST DÜZEY ESTETİĞE SAHİP YENİ CEPHELER OLUŞTURMAK İÇİN KULANILABİLİR.

Nüanslar fark yaratır

METALLICS

* METALLICS ETKİSİNİ DAHA İYİ DENEYİMLEMEK İÇİN NUMUNE SİPARİŞ ETMENİZİ TAVSİYE EDERİZ..

LUMEN

FOCUS

* FOCUS ETKİSİNİ DAHA İYİ DENEYİMLEMEK İÇİN
NUMUNE SİPARİŞ ETMENİZİ TAVSİYE EDERİZ..

PROJE RENKLERİ

Meteon® Metallics ve Lumen, Trespa, projeniz için özel renklerde paneller oluşturmaktan memnuniyet duyar. Neredeyse her şey mümkün, sadece bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Trespa temsilcinizle iletişime geçin.

 

DAYANIKLI,  FARKLI CEPHELER

ÇEKİCİ VE UZUN ÖMÜRLÜ CEPHELER MÜŞTERİLER,
KİRACILAR VE ALICILAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR. TRESPA METEON İLE BİNALARINIZIN BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARIN DA ÖNE ÇIKMASINI GARANTİ EDER.

Trespa® Meteon® sayısız uygulamada kullanılabilir. Yarım asırdan fazla bir süredir bir çok projede değerini kanıtlamıştır. Mimari hedefleriniz ve vizyonunuz ne olursa olsun, doğru bir çözüm
mutlaka vardır.

YÜKSEK KALİTE, KOLAY BAKIM

Trespa® Meteon dış mekanlarda olağanüstü performans sergiler ve yıllarca harika görünmünden hiç bir şey kaybetmez. Güneş ve yağmurun panel üzerinde önemli bir etkisi yoktur. Hiç kimse bakım ve onarım maliyetlerinden hoşlanmaz, bu nedenle maliyetleri en aza indirmek için Trespa® panelleri geliştirilmiştir. Düzgün kapatılmış, gözeneksiz ve tek biçimli yüzey, doğal olarak kir birikmesine olanak tanımaz ürünü pürüzsüz ve temizlenmesi kolay hale getirir. Bu sayede tasarruf sağlar

INOVASYON DNA’ MIZDA

Trespa, New York, Barselona ve Santiago Chile’deki kendi tasarım merkezleri sayesinde global tasarım kültürü ile yakın bağlara sahiptir. Teknoloji merkezlerimiz, müşterilerimize yeni olanaklar sunmak için sürekli yenilikler yapıyor ve yeni ürünler geliştiriyor. Bu yaklaşım, mimarların ışık yansıması ile oynamalarına izin veren Meteon® Lumen serisi veya sıcak iklimlerde daha koyu cephe renklerinin kullanılmasına izin veren Solar Reflectance Technology (SRT) gibi fonksiyonel yenilikleri ve estetik yenilikleri getirmemizi sağlamıştır.

SERVİS & GÜVENİLİRLİK

Cephelerinizi çekici ve dayanıklı hale getirmek sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Her bir uygulamanın kalıcı bir başarı olmasını sağlamak için bir bina projesindeki tüm tarafları desteklemeye çalışıyoruz. Özel tasarımlar ve detaylandırma için en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı oluyoruz, zamanında panel teslimatı yapıp, aynı zamanda sizlere eğitim desteği veriyoruz.

Trespa® Meteon® ile ilgili bitün Teknik bilgileri www.trespa.info adresinde bulabilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER

Trespa® Meteon®% 70’e kadar doğal lif içerir ve PEFCTM veya FSCTM sertifikasıyla kullanılabilir. Sürdürülebilir karakteri, uzun süreli performans ile ifade edilir. Trespa® Meteon®, enerji yenileme projelerinde sıklıkla kullanılır ve bu da enerji performansı iyileştirilmiş binalara yepyeni bir görünüm kazandırır..

 

HAVALANDIRMALI CEPHELER

TRESPA® METEON® PANELLERİ YENİLİKÇİ VE FONKSİYONEL HAVALANDIRMALI CEPHE SİSTEMLERİNDE KULLANILMAKTADIR. HAVALANDIRMALI CEPHELER BİR TASARIM ELEMANINDAN DAHA FAZLASIDIR. ENERJİ TASARRUFLU, UZUN ÖMÜRLÜ OLMA ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE İÇ MEKAN ORTAMININ KONFORUNU ARTIRIRLAR.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için