Maslak Mah. Aos 55 Sok. B Blok Apt no:4/542 SARIYER/İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 537 543 66 33

Argeton

Erfer > Argeton

 

ARGETON CEPHE PANELLERİ

Dayanıklılık, çağdaş estetik kadar etkileyicidir: Argeton Terracotta cephe sistemleri hava koşulla- rına, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklıdır ve neredeyse hiç bakım gerektirmez. Dayanıklı ve zamansız, her mimar için bir rüyadır – özellikle sipariş üzerine üretilen paneller akla gelebilecek her renk, şekil ve dokuda mevcuttur.

Argeton terracotta panel, kilin malzemeye kattığı özellikler sayesinde bakım gerektirmez, aynı zamanda çağdaş ve zamansızdır. Paneller, ISO 14025 ve EN 15804 sertifikaları ile de onaylandığı üzere tamamen geri dönüştürülebilir.

500 × 1.500 mm’ye kadar esnek formatlarla bir cephenin görünümünü dinamik olarak değiştire- bilirsiniz. Özel bir kalibrasyon cihazı, mutlak eklem ızgarasının tekdüzeliği ve böylece panellerin boyutsal doğruluğu mükemmel bir genel izlenimi garanti eder.

Olağanüstü kalıcı hava koşulları- na dayanıklılık, elbette Argeton panellerinin kalite vaadinin bir parçasıdır.

TAMPA

Modern bir form ile temiz bir görünüm için klasik karo.

BARRO

Mimari tasarım öğesi işlevine ek olarak, terra cotta çubuklar güneş kırıcı olarak da kullanıla- bilir.

RENK ve DOKU KARTELASI

 

BARRO SUPREME KOLEKSİYONU

10 özel Barro Supreme ürünüyle cephedeki her bir unsuru benzersiz hale getirebilirsiniz.

 

RENK ve DOKU KARTELASI

STANDART VERNİKLİ ÜRÜNLER

Argeton 39 farklı standart vernikli ürün sunmaktadır ve neredeyse sınırsız çeşitte yenilerini de geliştirebilir.

 

INSPIRIO DESIGNS

Gece gökyüzünün renkleri, doğal taşın ışıltısı, metalik görünümlerin zarafeti. Inspirio tasarımlarıyla, akla gelebilecek her türlü tasarım fikrini Argeton Terra cotta cephenin tüm avantajlarıyla olağanüstü bir cepheye dönüştürebilirsiniz.

 

RENK ve DOKU KARTELASI

DOKULAR

Karo panellerdeki farklı yüzey dokuları, cephedeki ışık ve gölge oyunu nedeniyle farklı görünümlere yol açmaktadır. Müşterinin isteğine göre özel dokular oluşturulması mümkündür.

 

Argeton Terracotta cephe sistemleri, bina tasarımcılarına ve mühendislerine estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren benzersiz bir çözüm sunar. Doğal kil malzemesinden üretilen Argeton Terracotta panelleri, binaların dış cephelerine zarafet ve sıcaklık katarken aynı zamanda çevre dostu bir seçenek sunar. Bu paneller, renk ve doku açısından zengin bir yelpaze sunar, bu da tasarımcılara yaratıcı özgürlük sağlar. Argeton Terracotta panelleri, hava koşullarına, nem ve çevresel etkilere karşı son derece dayanıklıdır, böylece uzun yıllar boyunca bina güzelliğini korur.

Argeton Terracotta cephe sistemleri, enerji verimliliği ve dayanıklılık gibi özellikleri ile öne çıkar. Bu sistemler, binanızın enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda çevre dostu bir seçenek sunar. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren Argeton Terracotta cephe sistemleri, her türlü proje için ideal bir seçenek sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve binalarınıza sıcaklık ve dayanıklılık katmanın keyfini çıkarın.

Argeton Terracotta cephe sistemleri, estetik ve dayanıklılığı buluşturarak her projeye benzersiz bir güzellik katıyor. Doğal kil malzemeden üretilen paneller, çevre dostu bir seçenek sunarken binalarınıza zarafet ve sıcaklık katıyor. Zengin renk ve doku seçenekleri, tasarımcılara yaratıcı özgürlük sunarken dayanıklılıkları ile uzun yıllar boyunca bina güzelliğini korur. Enerji tasarrufu ve çevre dostu özellikleri ile Argeton Terracotta cephe sistemleri, modern projeleriniz için ideal bir seçenektir. Binalarınıza sıcaklık ve dayanıklılık eklemek için bizimle iletişime geçin.