Göktürk Merkez Mah. Hilal Sok. 40 İz Sit. A Blok Apt. No:3A/4 EYÜPSULTAN/İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 212 403 03 16

Hakkımızda

Erfer > Hakkımızda

Vizyonumuz

Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren, en nitelikli, yenilikçi ve güvenilir firmalardan bir olmak.

Misyonumuz

Türkiye’nin  yapı sektöründe saygıdeğer, güvenilir ve tecrübeli yüzü olmak ve bunu yaparken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda karşılıklı önerilerle ilerlemek.

ERFER YAPI

 “ERFER Danışmanlık ve İnşaat Sistemleri  AŞ.”  Ferhat Bayrambaş ve Erdinç Aksu tarafından, İstanbul/Türkiye’de cephe ve çatı yapı malzemeleri, inşaat ve danışmanlık konularında 10 yıldan fazla tecrübeye sahip olarak kurulmuştur.

Mimarlar, yatırımcılar, danışman ofisler ve inşaat şirketlerinden oluşan müşterilerimize; estetik kaygısız, uygun bütçeli, güvenilir teknik ve danışmanlık hizmetlerimiz esaslı çalışmalarımızla onlara yön verip en doğru malzemeye yönlendirmek başlıca hedeflerimizdendir.

Projelerimizin, başlangıç aşamasından bitişine kadar geçen sürede ilgili müşterilerimizi desteklemek amaçlı çalışmaktayız ve Bu desteği sağlayarak, şirketimizi yurt içinde ve yurt dışında tanınmış bir satış ve proje yönetimi şirketi olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

ERFER KATALOG

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak  için kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz.