Maslak Mah. Aos 55 Sok. B Blok Apt no:4/542 SARIYER/İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 537 543 66 33

Parklex Prodema

Erfer > Parklex Prodema

Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri

NATURCLAD W

Ahşap, Parklex Prodema panellerin üretim sürecinin temelidir. Doğal bir üründür ve her bir kaplama benzersiz olarak değerlendirilmelidir. Renk ve yapıda hafif farklılıkların olması normal- dir. Parklex Prodema kompakt cephe sistemleri panel yüzeyindeki budak ve reçine kapanımları dekorasyon amaçlı olarak değerlendirilir.
> Ürün yüzeyinde 0,6 ile 1,2 mm arasında ahşap levha kullanılmaktadır.

> Bu bölüm ürünün görünen kısmını oluşturmaktadır.
> Ahşap yüzeylerin farklılığı her bir paneli benzersiz kılar.
> Kırmızı meşe ahşap kaplama, levhaların benzersiz dokusunu aktarmak için üründe bir bileşen olarak kullanılır ve ürün preslendikten sonra çıkarılır ve geri dönüştürülür.
> Ürün ahşap içermese bile, kaplamanın proseste kullanılması her bir levhayı benzersiz ve tekrar edilemez hale getirir.

 

 

 

 

KURULUM

Parklex Prodema kompakt cephe sistemleri Havalandırmalı cephe, ısı (ve ses) yalıtımı sağlayan verimli bir biyoiklimsel mimari çözümdür. Ahşap liflerinin esnekliği, panellerin, ister içbükey ister dışbükey olsun, belirli eğrilik yarıçaplarına uyum sağlamasına olanak tanır.
Malzeme farklı kurulum sistemleri ile kurulabilir:
– Yapıştırıcı ile gizli sabitleme
– Kapaklarla gizli tutturma
– Vidalarla açıkta sabitleme
– Gizli tutturma askı sistemi
Malzeme, gizli sabitleme levhası sistemi (NATURSIDING-W) ile monte edilebilir.
Parklex Prodema kompakt cephe sistemlerinde Panolar, açık veya gizli sabitleme sistemleri (NATURSOFFIT-W) vasıtasıyla asma tavanlara monte edilebilir.

 

 

0.6MM KALINLIKTA DOĞAL AHŞAP YÜZEY KATMANINA SAHİPTİR. AHŞAP ÇÖZÜM- LERİNİN SAĞLAMADIĞI ESTETİK DOĞALLIĞI SUNAR..

LEVHALARIN YÜZEY BİLEŞİMİ AHŞAPLARI EN AŞIRI HAVA KOŞULLARINDAN KORUR, EK İŞLEM İHTİYACINI GİDERİR.

NATURCLAD W DIŞ ORTAM KOŞULLARINDA MEVZUAT GEREKLİLİKLERİNDEN 5 KAT DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERMEKTEDİR.

ÇEVRESEL ÜRÜN BEYANI (EPD) BULUNMAKTADIR. ÜRÜNÜN LEED KREDİSİNE UYGUNLUK BİLGİLERİNİ İÇEREN BİR BELGE MEVCUTTUR.

 

NATURSIDING-W

NATURSIDING-W, cephelerde işlenmiş ve bakım gerektirmeyen panellerin kurulumuna olanak verir. Yüksek yoğunluklu bakalit gövde, yüzeyde sentetik reçinelerle işlenmiş ahşap kaplama ve panellere daha fazla dayanıklılık sağlayan ve onları güneş ışınlarından, atmosferik etkenlerden, graffitiden ve kirlilikten koruyan üç katmanlı bir dış filmden oluşur.

NATURSIDING-W, havalandırmalı cepheler için tasarlanmış panellerdir. Ayous, huş veya okume kaplamalarından elde edilen on dört farklı vernik ile oluşturulmuş renk kartelası mevcuttur. Panellerde kullanılan ahşap malzeme, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilmektedir. NATURSIDING-W, bakalit çekirdekli tüm ürün yelpazesi için geçerli olan bir montaj sistemidir. Birbiriyle birleştirilebilen farklı çıta kalınlıkları bulunmaktadır.

 

 

KURULUM

 

 

Parklex Prodema kompakt cephe sistemleri havalandırmalı cephe, ısı (ve ses) yalıtımı sağlayan verimli bir biyoiklimsel mimari çözümdür. Malzeme, üst üste binen panellerle gizli bağlantı ve panel sistemi gibi farklı sistemler ile kurulabilir. Panel sisteminde, paneller dikey veya yatay olarak ve asma tavanlara monte edilebilir.

 

Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri, modern bina tasarımında estetik ve dayanıklılığı bir araya getirir. Ahşap ve kompozit malzemelerin mükemmel bir birleşimi olan bu sistem, binalara sıcaklık ve doğallık katarken aynı zamanda çevre dostu bir seçenek sunar. Parklex’in özel ürünleri, dış cephe kaplamalarını yeniden tanımlar ve mükemmel bir görsel çekicilik sunar. Ürünlerimiz, hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve düşük bakım gereksinimleri ile uzun ömürlüdür. Ayrıca, enerji verimliliğini artırarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunurlar. Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri ile binalarınızı daha çevre dostu, şık ve dayanıklı hale getirin.

Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri, mimarlar ve inşaat profesyonelleri için tasarım özgürlüğü sunar. Farklı renkler, desenler ve dokularla zenginleştirilen bu sistem, her türlü tasarım vizyonunu gerçeğe dönüştürmek için ideal bir seçenektir. Üstün izolasyon özellikleri sayesinde enerji maliyetlerini düşürürken, yangın dayanıklılığı ve çevre dostu üretim malzemeleriyle de güvenlik ve sürdürülebilirlik sunar. Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri ile projelerinizi öne çıkarın ve binalarınıza estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirin. Daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri, modern bina tasarımında ahşap ve kompozit malzemelerin muhteşem bir birleşimini sunarak binalarınıza sıcaklık, doğallık ve zarafet katar. Hem görsel olarak çekici hem de dayanıklı olan bu sistemler, çevre dostu bir seçenek sunar. Her türlü hava koşuluna dayanıklılıkları ve düşük bakım gereksinimleri ile uzun ömürlüdür. Aynı zamanda enerji verimliliğini artırarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunurlar. Parklex Prodema Kompakt Cephe Sistemleri ile binalarınızı daha çevre dostu, zarif ve sağlam hale getirin.